ua en ru

"Братовбивча війна": екс-регіонал, який втік до РФ, закликав українських вояків до дезертирства

"Братовбивча війна": екс-регіонал, який втік до РФ, закликав українських вояків до дезертирства Фото: Володимир Олійник (facebook.com Oliinyk.V.M)

Екс-регіонал не припиняє свою антиукраїнську діяльність

Екс-регіонал Володимир Олійник, який втік у Росію, відзначився новим скандальною заявою. Він закликав українських вояків на Донбасі вказівку саботувати командування і перестати воювати з бойовиками. Про це Олійник сказав в ефірі пропагандистської передачі "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", передає "Обозреватель".

Утікач вважає, що на Донбасі йде "братовбивча війна", а не збройна агресія Росія.

Він торкнувся і вкрай болючу для українського суспільства тему загибелі захисників. Екс-регіонал фактично закликав воїнів до дезертирства.

"Я хочу звернутися і до українським матерям: зателефонуйте туди своїх дітей, скажіть їм, щоб не вбивали один одного. Тому що приїде не він, а його привезуть. Навіщо це вам? Я хочу попросити і простих солдатів — зателефонуйте мамі і запитайте: "Мама, а за що я повинен вмирати? За те, що у вас немає пенсій, зарплати, немає медикаментів?" – маніпулятивно заявив утікач.

Він додав, що українське військове командування віддає "злочинні накази".

Відзначимо, що 5 грудня 2014 року Генеральна прокуратура України пред'явила Володимиру Олійнику підозра в організації незаконного голосування у Верховній Раді 16 січня 2014 року (так звані "диктаторські" закони). Після Революції Гідності екс-регіонал втік у Росію, де продовжив свою антиукраїнську діяльність.

Раніше Володимир Олійник повідомив, що готовий воювати, щоб "захистити" Донбас від української армії.

Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму