ua en ru

У Бразилії впав вертоліт з нареченою на борту (відео)

У Бразилії впав вертоліт з нареченою на борту (відео) Фото: pixabay.com/Pexels

Вона летіла на власне весілля

У бразильському штаті Сан-Паулу впав вертоліт, на борту якого знаходилася наречена. Вона летіла на власне весілля, повідомляє Globo News. Момент падіння вертольота був зафіксований на відео.

Вертоліт з нареченою повинен був ефектно приземлитися на галявині, де зібралися гості. Там же планувалося проведення самої церемонії одруження. Однак при посадці в декількох метрах над землею вертоліт не втримався в повітрі і впав на землю.

В результаті інциденту три людини були госпіталізовані з легкими травмами. Наречена не постраждала і весілля продовжили.

Відео: Бразлии впав самоелт з нареченою н борту (youtube.com/Top Vídeos)

"Один з очевидців розповів, що вертоліт розвернувся в повітрі і впав на землю незадовго до посадки. Наречена і пілот зуміли вибратися і втекти від вертольота. Прибулі пожежники встигли витягнути з салону залишалися там людей, після чого вертоліт загорівся", - сказано в повідомленні.

До речі, новий український вертоліт здійснив перший політ.

Вертоліт МСБ-2 - "Надія" - це модернізована версія Мі-2. Він на 70% складається з композиту. Із салону транспорту прибрали видатковий бак. Вперше вертоліт презентували 19 серпня минулого року під час Чемпіонату України з вертолітного спорту. Протягом цього року він буде проходити випробування.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну