ru ua

Британець відрізав собі вуха, щоб бути схожим на папугу

Британець відрізав собі вуха, щоб бути схожим на папугу Фото: Тед Річардс виглядає барвисто

Наступним кроком по перетворенню на птицю для чоловіка може стати зміна носа на дзьоб

Житель британського міста Брістоль відрізав собі вуха, щоб стати схожим на своїх домашніх вихованців - папуг, пише видання Lenta.ru.

56-річний Тед Річардс зробив 110 татуювань, 50 проколів на своєму тілі і спліт (розрізування) мови, щоб добитися схожості з птахом. Останній процедурою, яку хірурги виконали його прохання, стала шестигодинна операція з видалення вух.

"Я не очікував, але мене не бояться навіть діти. Навпаки, підходять, щоб сфотографуватися. Я виглядаю чудово", - говорить Річардс.

Фото: Тед Річардс і його подруга

Відзначається, що в квартирі чоловіка проживають чотири папуги, зелена ігуана Іггі і пітбультер'єр Кенді. Його 31-річна дівчина Сьюзанн підтримувала всі починання любителя пернатих.

Наступним кроком по перетворенню на папугу для Річардса може стати зміна носа на дзьоб з допомогою хірургічного втручання.

Раніше британець працював на взуттєвій фабриці. Свою першу татуювання він зробив в 1976 році і з тих пір намагається зафарбувати все своє тіло. Також він випалив на своєму лівому плечі знак миру і імплантував металеві пластини в обидві руки.

До речі, у Британії собака зламала п'яної качці щелепу і подряпала дзьоб.