ua en ru

Британське подружжя прожили 70 років у шлюбі і померли в один день

Британське подружжя прожили 70 років у шлюбі і померли в один день Фото: Віра і Уилф Расселл

Жінка померла через 4 хвилини після свого чоловіка

Літня жінка з Великобританії померла через чотири хвилини після свого чоловіка, з яким вони прожили у шлюбі понад 70 років. Про це повідомляє The Telegraph.

Пара на момент смерті була в розлуці: Уилф Расселл, учасник Другої світової війни, у свої 93 роки проживав у будинку престарілих в графстві Лестершир з-за діагнозу "слабоумство", поставленого йому рік тому, а 91-річна Віра Расселл з січня нинішнього року перебувала в лікарні.

Родичі пари розповіли виданню, що здоров'я жінки почало різко погіршуватися після того, як через прогресуючу хворобу чоловік перестав впізнавати її під час їх зустрічей.

29 березня о 6:50 ранку за місцевим часом Уилф помер у будинку престарілих, а що знаходиться в п'яти кілометрах від нього Віра померла в Лестерском Королівському лазареті о 6:54. Про те, що її чоловіка не стало, вона так і не дізналася.

Відомо, що Уилфу було 18 років, коли він побрався зі своєю 16-річною майбутньою дружиною, але одружилися вони лише 5 вересня 1945 року, майже відразу після закінчення війни.

Нагадаємо, помер відомий український гуморист.