ua en ru

Кинули все: переселенка з Луганська розповіла, чому займається волонтерством

Кинули все: переселенка з Луганська розповіла, чому займається волонтерством Фото Ратинського В'ячеслав / УНІАН

Жінка каже, що війна справила на неї величезне враження

У мережі розповіли зворушливу історію про волонтера Яну Шкуратову, яка до війни жила в Луганську і займалася бізнесом, але з приходом бойовиків була змушена переїхати в Тернопіль. Про це передає ТСН.

Наголошується, що тільки за кілька місяців їй вже вдалося допомогти більше тисячі українським сім'ям.

Яна говорить, що з власної ініціативи вирішила стати координатором колл-центру. Незабаром, разом з іншими волонтерами, в Тернополі вона відкрила пункт соціальної допомоги, куди можна принести непотрібні речі, щоб інші могли безкоштовно отримати одяг та взуття.

"Було багато негативної інформації про переселенців, - справою ми показуємо, що ми талановиті, що ми працьовиті, ми є ресурсом для місцевої громади, а не тягарем," – каже Шкуратова.

Дівчина говорить, що війна справила на нього величезне враження. З-за бойових дій жінка і її родина втратила будинок, друзів, успішне справа – прибутковий магазин.

Разом з чоловіком Юрієм і сином Глібом вона покинула рідне місто і була змушена переїхати за тисячу кілометрів.

"якби мені хто сказав, що в твоєму місті буде таке відбуватися, по твоєму Луганську будуть їздити БТР, його будуть бомбити - я б ніколи не повірила. В один день нам зателефонували і сказали: якщо ви хочете поїхати, то їдьте вже, тому що в п'ять годин закривається місто, ви не поїдете", - розповідає Яна.

Зараз жінка налаштована оптимістично і вчить українську мову, тому що принципово не хоче спілкуватися російською в Тернополі.

Раніше розповіла волонтер про зворушливий вчинок кондуктора в Дніпрі.

Що ви не знали про Чорнобильську катастрофу: (відео: styler.rbc.ua)