ua en ru

"Буде друга серія великої війни": російський журналіст розповів про плани РФ на Донбасі

"Буде друга серія великої війни": російський журналіст розповів про плани РФ на Донбасі Фото: війна (osce.org)

Журналіст вважає, що відновити свій територіальний суверенітет на Донбасі Україна може тільки силою

Вирішити конфлікт на Донбасі політичними методами неможливо. Отже, на сході України буде "друга серія" війни за український суверенітет. Такий прогноз зробив російський журналіст Аркадій Бабченко.

Він заявив, що Україна зацікавлена ​​в міжнародній миротворчій місії на Донбасі, адже в результаті конфлікту щорічно гине близько 500 чоловік.

При цьому журналіст не виключає, що російська влада може піти на новий виток війни на Донбасі.

"Коли жити стане гірше, жити стане нудніше. Безумовно, для диктатора немає кращого способу відволікання уваги, ніж війна. Перший кандидат в цьому плані - це, безумовно, Донбас. Однозначно. І я думаю, що ще якась досить велика війна на Донбасі все-таки ще буде. Я думаю, що ось ці перманентні обстріли і перемир'я - це просто поки пауза ", - вважає Бабченко.

Він додав, що Донбас може стати для президента Росії Володимира Путіна картою у зовнішньополітичній грі.

"Відновити свій територіальний суверенітет на Донбасі Україна може тільки силою. Політично, мені здається, це неможливо. Так що друга серія буде в будь-якому випадку. Також я не виключаю того, що це може бути і картою для гри у зовнішній політиці. Коли Володимир Володимирович образиться остаточно ", - вважає журналіст.

Відзначимо, що ще один російський журналіст Леонід Радзіховський розповів за якої умови Росія вторгнеться в Україну.