ru ua

Як виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницю

Як виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницю Фото: латиниця (колаж РБК-Україна)

Клімкін наголосив, що це тема поки тільки для дискусії

Радіо Свобода відреагувало на пропозицію міністра закордонних справ Павла Клімкіна, який запропонував обговорити питання використання латинського алфавіту поряд з кирилицею.

На сайті видання з'явилися постери, які демонструють, як виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницю.

Як виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницюЯк виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницюЯк виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницюЯк виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницюЯк виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницюЯк виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницюЯк виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницюЯк виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницю

Україна латиницею (фото: radiosvoboda.org)

Нагадаємо, 26 березня Павло Клімкін запропонував обговорити використання латинського алфавіту поруч з кирилицею. Це був всього лише запис у соціальній мережі, але навіть такий підхід викликав великий ажіотаж в суспільстві.

Як виглядатиме повсякденне життя українців, якщо країна перейде на латиницю

Скріншот сторінки facebook.com/pavloklimkin.ua

Можливість використання латиниці в Україні не залишила байдужим нікого. Традиційно, думки розділилися: одні вважають це кроком назустріч цивілізованому світу, хтось просто не бачить в такому рішенні сенсу. А деякі учасники дискусії не розуміють, як це можливо втілити на практиці.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін відповів на заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що дочка київського князя Ярослава Мудрого Анна, яка стала королевою Франції, є росіянкою.