Будні Героїв: в мережі показали, як живуть військові в Авдіївській промзоні

STYLERLIFE        08.12.2017 - 08:22
Фото: Авдіївка (mil.gov.ua)
Фото: Авдіївка (mil.gov.ua)

Звуки розривів снарядів практично не замовкають

У мережі показали, як живуть українські військові в Авдіївській промзоні. Відзначається, що вибухи снарядів не замовкають ні на хвилину. Про це повідомляє "Радіо Свобода". Терористи "ДНР" знаходяться від бійців АТО дуже близько.

Протилежна сторона застосовує лише стрілецьку зброю і гранатомети. Це стандартна ситуація для цієї місцевості, де режим припинення вогню не дотримується. На передовій позиції українських бійців умови суворі.

Повідомляється, що військові інтенсивно копають окопи і тунелі. Зараз тут – "окопна війна". Протиборчі сторони закопуються все глибше в землю – і українські військові і бойовики "ДНР".

Фото: Окопи (Andriy Dubchak/RadioSvoboda.org)

Військові пересуваються тільки бігом, тут немає часу для зволікань. Обстріл може початися у будь-яку секунду, розповідають бійці.

Наголошується, що відстань до противника з деяких позицій в Авдіївці– менше 100 метрів.


 

Фото: Українські військові в Авдіївській промзоні (Andriy Dubchak,Marian Kushnir/RadioSvoboda.org)

Як раніше писав Styler, в мережі розповіли, як живуть люди в прифронтових селах під Маріуполем. Повідомляється, що уздовж лінії зіткнення, яку в новинах частіше називають лінією розмежування з непідконтрольними територіями, живе близько 800 тисяч чоловік.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top