ru ua

"Будуть використовувати п'яту колону": озвучені плани РФ на вибори в Україні

"Будуть використовувати п'яту колону": озвучені плани РФ на вибори в Україні Фото: yatsenyuk.org.ua

Кремль намагатиметься вплинути на результати

Росія буде максимально включатися у вибори в Україні і задіює для цього п'яту колону. Таку думку висловив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський в інтерв'ю "Апострофу".

"Вони (Кремль – ред.) будуть максимально включатися у вибори... Вони організовують дільниці для голосування на території Росії, де проживає кілька мільйонів українців, які організовують голосування в "Лугандонии", в Криму, будуть використовувати п'яту колону на всій території України. Адже за опитуваннями громадської думки голосують за так званий "Опозиційний блок", за людей типу Медведчука. Якась частина населення підтримує, нехай це тільки 10 відсотків. Є Кремлю від чого відштовхуватися, посиливши це так званим голосуванням в Росії і на окупованих територіях України", – сказав він.

Піонтковський вважає, що Кремль кине всі сили на фальсифікацію українських виборів.

"Уявіть собі вибори в Радянському Союзі під час війни з Німеччиною з організацією виборчих дільниць в Берліні, Мюнхені, окупованому Києві і так далі. Йде війна, тому не може бути й мови про дільницях для голосування, як на окупованих територіях, так і на території держави-агресора. У Кремлі зрозуміли, що у них немає економічних і військових інструментів у протистоянні з Україною. І вони кинуть всі сили на фальсифікацію українських виборів, в тому числі спираючись на п'яту колону всередині України", – заявив Він.

Раніше російський журналіст пояснив, навіщо Путін втрутився у війну в Сирії.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією