ru ua

"Була не простою": волонтер розповіла про життя загиблого бійця ЗСУ (фото)

"Була не простою": волонтер розповіла про життя загиблого бійця ЗСУ (фото) Фото: бійці ВСУ (mil.gov.ua)

Українського воїна вбила куля снайпера

У суботу, 19 травня, в селі Литвинів під Тернополем поховали 33-річного бійця 14-ї механізованої бригади Івана Кураша. Про це повідомляє сусідка українського воїна Марія Донецька, передає "20 хвилин".

За її словами, у Кураша був брат, який загинув героїчною смертю кількома роками раніше.

"Він помер кілька років тому, рятуючи життя двох дітей, які топилися в ставці. Йому було всього 25. Життя обох хлопців було не простим, адже вони росли без матері", - сказала вона.

Слід уточнити, що Іван Кураш загинув 15 травня під час виконання бойового завдання. Куля снайпера потрапила воїну у ліву легеню, в результаті чого він помер в одному з госпіталів Луганської області.

У той же час секретар сільської ради Литвинова Михайло Бандура розповів, що це була не перша поїзда військовослужбовця у зону проведення ООС.

"На Донбасі він був не вперше. Третій раз поїхав на службу в лютому цього року. У нього залишилася 12-річна дочка, а з дружиною він був розлучений", - сказав він.

"Була не простою": волонтер розповіла про життя загиблого бійця ЗСУ (фото)"Була не простою": волонтер розповіла про життя загиблого бійця ЗСУ (фото)"Була не простою": волонтер розповіла про життя загиблого бійця ЗСУ (фото)"Була не простою": волонтер розповіла про життя загиблого бійця ЗСУ (фото)

Фото: загиблий на Донбасі український воїн (te.20minut.ua)

Нагадаємо, у Києві вирішили оголошувати дні жалоби під час похорону киян, загиблих в результаті війни на Донбасі. Як інформують у прес-службі Київради, на знак скорботи за загиблими, у день жалоби у столиці будуть опускати державний прапор з траурною стрічкою на будівлях місцевого самоврядування, комунальних підприємствах, установах та організаціях. Це рішення підтримали 87 депутатів.

Як і чому проводилась депортація кримських татар з Криму (video.rbc.ua)