З колишнього Центрального гастроному в Києві хочуть зробити офісний центр: опубліковані документи

STYLERLIFE        21.06.2017 - 14:21
Фото: Колишній Центральний гастроном в Києві (Мирослав Гай)
Фото: Колишній Центральний гастроном в Києві (Мирослав Гай)

За словами активістки, Мінкульт затвердив це проект

Громадський діяч, голова громадської організації "Кияни для киян", екс-депутат Київської міськради Олена Єскіна розповіла, що з будівлі колишнього Центрального гастроному хочуть зробити офісний центр. За її словами, розробником проекту виступає скандальне ТОВ "Прометей -Сяйво" (в особі директора - З. А. Білоуса і "видатного" головного архітектора проекту А. В. Билоцкого).

Єскіна стверджує, що проект офісного центру був затверджений Міністерством культури. Про це вона повідомила на своїй Facebook-сторінці.

"Цікаво, що в документації 2013 розробником проекту виступає скандальне ТОВ "Прометей - Сяйво" (в особі директора - З. А. Білоуса і "видатного" головного архітектора проекту А. В. Билоцкого). Цю "гоп-компанію" я вже згадувала, коли нещодавно зупиняли трощения історичної будівлі на вул. Володимирській, 21, саме для їх реалізації злочинного проекту так званої "реконструкції" на багатоповерховий монстр зі шпилем. Виходить, гігантський "шпиль" - це їх коник, і не має значення де: навпроти Софії Київської або на Хрещатику", - написала вона.


altaltaltaltaltalt
 

Як раніше повідомлялося, київська активістка назвала причину пожежі колишнього Центрального гастроному.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Київ, пожар
On Top