Колишні студенти КІМВ зібрали майже 100 тисяч – для допомоги нинішнім

Колишні студенти КІМВ зібрали майже 100 тисяч – для допомоги нинішнім
КІМО (фото: facebook.com/IMV.IIR)

Освітній проект "Студвей" вже 4 роки підтримує талановиту молодь

Нова стипендіальна програма запрацювала для студентів київського Інституту міжнародних відносин. 27 січня її презентували колишні випускники вишу разом із молодіжним проектом "Студвей". Про це повідомляється на сторінці організації.

За словами ініціаторів проекту, головна мета програми - підтримка талановитої молоді.

"Студвей" заснував стипендію для талановитих студентів - цього разу ІМВ - і ми зібрали 48 785 грн. А для ендаумент-фонду Інституту за підтримки випускників було зібрано 47500 грн. Сподіваємося на вдале продовження таких акцій в інших вузах і що наступного разу гостей буде більше. А значить - зберемо ще більше коштів", - зазначила засновниця проекту "Студвей", телеведуча Тетяна Терехова.

Представники "Студвей" повідомляють, що будуть і далі продовжувати збір коштів для стипендіальної програми і незабаром повідомлять молоді про детальні умови участі у ній.

Символічно, що перші внески зробили саме колишні студенти ІМВ. На захід, що відбувся в стінах Інституту, були запрошені випускники вузу - вони мали можливість зануритися в атмосферу стилізованого студентського гуртожитку. Серед відомих персон були помічені ведучий Євробачення Олександр Скічко зі своєю дружиною Єлизаветою Юрушевою, телеведучі Володимир Остапчук та Ольга Цибульська, дизайнери Катя Сільченко, Олексій Прищепа та інші.

Варто відзначити, що "Студвей" - це освітній проект, який вже 4 роки підтримує талановиту молодь, проводить щорічні церемонії вручення премій для студентських проектів, реалізує різноманітні волонтерські програми та надає студентам безкоштовну юридичну допомогу.

До речі, для молодих музикантів створили грант ім. Нигояна.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся