ua en ru

Колишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону України

Колишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону України Кадр з відео (youtube.com/Ruptly TV)

У мережі висловилися щодо ситуації, яка склалася

Колишній особистий охоронець бойовика "ДНР" Мотороли (справжнє ім'я терориста Арсен Павлов) Євген Листопад перейшов на бік української армії. Про це розповів журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Кого не чекав зустріти в українських окопах під Горлівкою, так це особистого охоронця Мотороли", - зазначив журналіст.

Цаплієнко також опублікував фото колишнього охоронця ліквідованого Мотороли.

Колишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону України

Фото: Євген Листопад (facebook.com/andriy.tsaplienko)

"Євген Листопад покинув свого шефа в 2015-му, втік з "ДНР", отримав амністію і вже два роки захищає Україну", - розповів Цаплієнко.

"Євген переконаний, що настав час йти вперед, але не штурмувати окуповані міста, а оточувати. Власне, для того, щоб замкнути кільце навколо Горлівки, потрібен тільки наказ і трохи часу", - зазначив він.

Колишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону України

Скріншот поста (facebook.com/andriy.tsaplienko)

Про ситуацію висловилися в мережі:

"Після того, як він з кадирівцями зрівняли з землею ДАП і всіх хто там був. Після того, як його шефа рознесло по ліфту, хоча особисто я в цьому сумніваюся. Цей усміхнений пацанчик прискакав сюди весь білий і пухнастий ? У нас взагалі є якесь гідність? Здоровий глузд, врешті-решт?".

"Як його взагалі допустили до ЗСУ? Як можна бути впевненим, що він не шпигує? Маячня якась!".

"Зрадив раз, зрадить і вдруге".

"Нормально все. Так і має бути. Помилився, покаявся, перевірили компетентні люди. Дали шанс, воює справно, не ховається. Яскравий приклад, може, дивлячись на це, інші так само вчинять. Чим більше здасться, тим легше буде перемогти".

Колишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону УкраїниКолишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону УкраїниКолишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону УкраїниКолишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону УкраїниКолишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону УкраїниКолишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону УкраїниКолишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону УкраїниКолишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону УкраїниКолишній охоронець терориста Мотороли перейшов на сторону України

Скріншот коментарів (facebook.com/andriy.tsaplienko)

Раніше повідомлялося, що у Старій Миколаївці почалася евакуація після обстрілу і вибухів на складі боєприпасів.

Термінова новина за 24 травня (відео: РБК-Україна)