ua en ru

"Чим бабуся відрізняється від дідуся": український журналіст увігнав у ступор учасників ток-шоу на росТБ

"Чим бабуся відрізняється від дідуся": український журналіст увігнав у ступор учасників ток-шоу на росТБ Фото: Роман Цимбалюк (Уoutube.com/Россия 1)

Журналіст сказав політикам всю правду про російську агресію

Український журналіст Роман Цимбалюк, власний кореспондент Уніан у Росії, взяв участь у ток-шоу на каналі "Росія 1", де спантеличив провідних російських політиків –учасників передачі цитатою президента РФ Володимира Путіна. Про це написав на своїй сторінці в Facebook блогер Сергій Запорізький.

"Ну, а поки Роман Цимбалюк працює не в СБУ і не в НАБУ, він якісно робить свою справу. Подивіться на обличчя Жириновського і Попова", - написав Запорізький і виклав фрагмент відео ток-шоу.

Цитата, яку привів Роман Цимбалюк стосувалася санкцій проти Ірану, але журналіст застосував її в контексті нинішніх відносин між Україною і Росією.

"Влітку 2006 року ще на той час молодий президент Володимир Путін, відбувши півтора строку, і ще не думаючи, мабуть, про четвертому, в контексті санкцій проти Ірану розмірковував на тему, чим відрізняється бабуся від дідуся. Всі дуже сміялися тоді, але суть забули. Тоді він говорив, що в міжнародних відношеннях не можна приймати рішення на підставу умовного способу. Вся ваша політика по відношенню до України суперечить цій тезі Володимира Путіна. Ви завжди говорите: якби ми не захопили Крим і Донбас, прийшли б бандерівці і з'їли всіх дітей. Тому я розумію, чим ви тут займаєтесь, ви виправдовуєте агресію Росії проти моєї країни", — сказав Цимбалюк.

Ну, а поки Роман Цимбалюк працює не СБУ і не в НАБУ, він якісно робить свою справу. Подивіться на обличчя Жириновського і Попова...

Опубліковано Сергеєм Запорізьким 3 листопад 2017 р.

Відео: Український журналіст Роман Цимбалюк на російському ток-шоу (facebook.com/Dneproges)

Роман Володимирович Цимбалюк – український журналіст, родом з Кривого Рогу, Дніпропетровської області. Станом на 2017 рік –єдиний український журналіст, акредитований в Росії. Відомий своєю твердою проукраїнською позицією і сміливими питаннями російським політикам, включаючи президента Росії Володимира Путіна. Бере участь у популярних політичних ток-шоу, де висловлює свою підтримку Україні.

До речі, відомий журналіст поставив на місце пропагандистів росТБ.