ua en ru

"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток

"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток Фото: Метро (facebook.com/kyivmetro)

Пасажири вимагають ввести поповнення карти у онлайн-режимі

У Києві на чотирьох станціях метро відкрилися каси виключно для карт. Про це повідомляє КП "Київський метрополітен" в соцмережі Facebook.

Тепер на станціях "Вокзальна", "Хрещатик", "Академмістечко" та на "Майдані Незалежності" є каси, де обслуговують пасажирів тыльки з електронними картами на проїзд в метро.

Зазначається, що в таких касах пасажири можуть придбати карту метро або проїзний, обрати вигідний для себе тариф, поповнити безконтактну картку поїздками або здати її, повернувши заставну вартість (12 грн), а також отримати консультацію.

"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток

Фото: Метро (facebook.com/kyivmetro)

Зміни повинні вдосконалити обслуговування пасажирів, оскільки картками користуються понад 60% людей.

"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток

Скріншот поста (facebook.com/kyivmetro)

На нововведення вже відреагували пасажири столичної підземки:

"Залиште жетони. І дозвольте касирам продавати по два жетони пасажирам. Дуже незручно купувати по одному жетончику, відстоюючи чергу двічі. І спробуйте пояснити, навіщо купувати, а потім викидати карту (адже ми дбаємо про довкілля? Або метрополітену ця тема не цікава). А якщо мені потрібно раз в рік проїхатися в метрополітені?".

"Якщо б ще можна було поповнювати карту метро з допомогою банківської картки - було б взагалі чудово".

"Вже можна на станції "Кловська".

"Коли проїзні вже поповнювати онлайн можна буде? Менше проблем з касами буде".

"Дуже хочеться поповнювати картки онлайн, а не стояти в чергах!".

"Непогано, молодці!".

"Зробіть поповнення проїзного онлайн картою, і ви зможете значно зменшити черги до кас одразу на всіх станціях".

"Противники жетонів, чим вам заважають жетони?! Я їжджу по карті з моменту їх появи. Але залишити жетони вважаю необхідним. Для приїжджих, для людей, які рідко користуються, так і я, бувало, забувала вдома картку або весь гаманець, але пару гривень на жетон завжди є в ключниці. Випускати масу карт для разових поїздок - для чого? Підозрюю, що комусь, хто це лобіює, це дуже вигідно. Турботою про зручність пасажирів і здоровим глуздом таке бажання відмовитися від жетонів не пояснити".

"Повністю згоден, жетони потрібні! І мене бісить, що жетони продають один на руки, жетон – це символ метро, у мене вдома лежать ще перші жетони метро, така ностальгія! Вони нікому не заважають, хочеш їздити по картці - їдь по картці, не хочеш стояти в черзі – купи машину, не хочеш стояти в заторах – купи вертоліт! А жетони нефіг чіпати, є люди, які проїздом у Києві і нащо їм купувати проїзний або картку! Жетони!"

"Пропоную провести на 5-6 станціях на виході опитування пасажирів, щоб ви, нарешті, побачили, який ідіотизм ви просуваєте, намагаючись скасувати жетони!".

"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток

"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток"Чим вам заважають жетони?!": у київському метро з'явилися каси для карток

Скріншот коментарів (facebook.com/kyivmetro)

До речі, стало відомо, як виглядатиме станція "Святошино" після ремонту.