ru ua

Суд виніс вирок українцю за використання підробленого посвідчення учасника бойових дій

Суд виніс вирок українцю за використання підробленого посвідчення учасника бойових дій Фото: посвідчення УБД (facebook.com/93OMBR)

Чоловік розкаявся в скоєному, просив суд суворо не карати його

Жителя Канівського району Черкаської області засудили за використання підробленого посвідчення учасника бойових дій. Про це повідомляє місцевий сайт Рідний край.

Чоловік купив у невстановленої особи підроблений офіційний документ - посвідчення учасника бойових дій - на своє ім'я. За допомогою підробленого удостовіренія він хотів купити проедзной квиток на рейсовий автобус з призначеної пільгу.

За вказаних обставин чоловік скоїв кримінальний злочин, передбачений ч. 4 ст.358 КК України, тобто використання завідомо підробленого документа.

Разом з тим, під час судового засідання чоловік розкаявся в скоєному, просив суд суворо не карати його і дати шанс виправитися.

З огляду на вищевказане, суд на підставі пред'явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злодія, призначивши покарання у вигляді одного року обмеження волі та звільнив його від відбування покарання з випробувальним терміном один рік.

Нагадаємо, житель села Панасівка Сумської області 20 років прожив з недійсним паспортом, оскільки в 1997 році при оформленні документа йому не поставили печатку.