ru ua

У Чернівцях батьки заступилися за педагога, яка вдарила дитину у дитсадку

У Чернівцях батьки заступилися за педагога, яка вдарила дитину у дитсадку Фото: Батьки вірять, що подібне не повториться (РБК-Україна)

Жінка била та інших малюків, "а потім говорила, що вона так грає з їх щічками"

У Чернівцях батьки 11-ти дітей заступилися за виховательку дитячого садка, яка вдарила дитину по обличчю. Вони підписали звернення на ім'я начальника міського управління освіти з проханням не звільняти педагога, передає пише "Чернівецький промінь".

"Лариса Михайлівна – дуже досвідчений педагог, у неї 26 років стажу бездоганного. У нас діти її так люблять. Дитина пішла в туалет, і 40 хвилин його не було. Вона почала переживати, а коли прибігла в групу, то вже не знала, цілувати його або бити. А няня в цей момент початку знімати. Можливо, вона навіть спеціально утримувала дитини в групі, вже підготувала телефон для зйомки", – заявив батько дівчинки, яка ходить в ту ж групу, на засіданні виконкому.

"тобто ви хочете сказати, що одинадцять батьків з шістнадцяти, які відвідують групу, що підписалися на підтримку вихователя, який б'є дітей?" – уточнила член виконкому Антоніна Бабюк.

"Просимо повернути вихователя в свою групу, тому що її вже і так достатньо покарали, вихователь визнає свою провину. Довіряємо їй своїх дітей і віримо, що надалі такого не станеться", – йдеться у зверненні.

Однак мер Олексій Каспрук заявив, що вихователька все одно буде звільнена, оскільки рішення вже прийнято.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Чернівцях вихователька дитсадка вдарила дитину по обличчю.