ua en ru

У Чернівцях жінка народила в коридорі дитячої лікарні

У Чернівцях жінка народила в коридорі дитячої лікарні Фото: Швидка (pixabay.com)

Після пологів "швидка" відвезла жінку у пологовий будинок

Сьогодні вночі у міській дитячій лікарні на вул. Буковинській народилася дитина. Про це пише 0372.ua.

Загалом вже декілька років у приміщенні лікарні вимушено функціонує пологовий будинок №1. Однак наразі він зачинений на планову дезінфекцію, через це всі породіллі народжують на вул. Рівненській у пологовому будинку №2.

"Близько половини другої ночі до лікарні родичі привезли жінку з Остриці Герцаївського району. З місяць тому вона лежала тут у пологовому, тож коли почалися перейми, рідні, не знаючи, що будинок тимчасово не функціонує, привезли її на Буковинську" – розповідає черговий хірург Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні Любов Бонка .

Оскільки пологи у жінки розвивалися дуже стрімко, часу, щоб "швидкою" довезти її в пологовий вже не було. Його не було навіть на те, щоб підняти жінку в операційну, тому вона народила фактично на кушетці у холі лікарні. До породіллі терміново спустилися всі чергові хірурги, анестезіологи, операційні медсестри. На щастя, все обійшлося. Другу свою дитину – дівчинку, вагою 3 кг 300 г – жінка народила самостійно і дуже швидко, за якихось 15 хвилин. Щоб запобігти ускладненням, після пологів "швидка" відвезла жінку у пологовий будинок під контроль акушерів і гінекологів. Туди ж згодом спеціальна бригада доправила новонароджену.

Головний лікар міського пологового будинку №2 Альберт Куріцин повідомив, що на сьогодні і мама, і дитина почуваються добре.

Нагадаємо, що у Сергія Притули народилася дочка.