ua en ru

Чотири нардепа-мільйонера випросили компенсацію за житло з держбюджету

Чотири нардепа-мільйонера випросили компенсацію за житло з держбюджету Фото: Народні депутати України ()

У жовтні майже 170 народних депутатів отримали по 14 тис. грн компенсації за квартири і будинки

У жовтні цього року спікер парламенту Андрій Парубій і ще 170 народних депутатів отримали по 14 260 грн компенсації з державного бюджету за оренду житла.

Як пише видання "Обозреватель", згідно з даними в електронних деклараціях, чотири нардепа входять в топ-10 найбагатших мільйонерів Верховної Ради.

Наголошується, що у фракції БПП кошти з держбюджету було надано 64 з 143 депутатів, в тому числі заступнику голови фракції Олексію Гончаренку.

У фракції "Народний фронт" компенсацію отримали 42 з 81 депутата, в тому числі голова фракції Максим Бурбак, Юрій Береза і Михайло Гаврилюк.

У "Самопомочі" бюджетні кошти отримали 14 з 26 депутатів, в тому числі голова фракції Олег Березюк та його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко.

В "Опозиційному блоці" - 8 з 43, в тому числі сопредседседатель фракції Олександр Вілкул. До речі, депутати Михайло і Дмитро Добкіни, які до цього постійно значилися в списку, компенсації у жовтні не отримували.

У групі "Відродження" гроші з бюджету отримали 11 з 23 депутатів, у "Волі народу" - 5 із 19 членів (у тому числі Сергій Мельничук і Михайло Ланьо), Радикальної партії - 6 з 21 депутатів (в тому числі Кошелева Олена і Юрій-Богдан Шухевич), у "Батьківщині" - 4 з 21 депутатів.

Також компенсацію отримали 15 із 46 позафракційних депутатів, зокрема Анатолій Денисенко, Євген Мураєв, Володимир Парасюк і Яків Безбах.

До речі, в 2015 році близько 120 депутатів-мільйонерів отримували компенсацію на житло.