Вугілля, якого немає: Чиновники придбали неіснуючий товар за 177 млн

Чиновники придбали неіснуючий товар за 177 млн
Фото: Чиновники придбали неіснуючий вугілля

Посадові особи компанії-фігуранта зловживали службовим становищем

Співробітники податкової міліції викрили посадових осіб державного підприємства-виробника електроенергії, які купили неіснуючого вугілля на 177 млн грн бюджетних коштів. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України на своїй сторінці в Facebook.

В рамках розслідування кримінального провадження встановлено, що посадові особи державного підприємства, яке займається виробництвом електроенергії, придбали в компанії з ознаками ризиковості вугільну продукцію вартістю понад 177 млн грн, яку потім поставили підпорядкованим підприємствам.
Як показала перевірка в компанії - продавця товару відсутні трудові і матеріальні ресурси, транспортні засоби, складські приміщення і т. д., а зазначені операції мають безтоварний характер.
Таким чином посадові особи компанії-фігуранта, зловживаючи службовим становищем, здійснили розкрадання державних коштів. Слідчі дії тривають.

 

177 млн грн оплатила державна енергокомпанія за неіснуюче вугілля Співробітниками податкової міліції Офіс великих плати...

Опубліковано Державна фіскальна служба України 2 березень 2017 р.

Читайте також син судді у 23 роки побудував елітний особняк за $2 млн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся