ua en ru

"Чисто по-русски": журналіст вказав на важливу деталь у ситуації з обміном полонених на Донбасі

"Чисто по-русски": журналіст вказав на важливу деталь у ситуації з обміном полонених на Донбасі Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

Українцям розповіли, як влаштована російська окупація

Український журналіст Роман Цимбалюк розповів, як лідер руху "Український вибір" Віктор Медведчук і президент РФ Володимир Путін "піаряться" на запланованому обміні полоненими на Донбасі. Про це журналіст написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"У будь-якій справі головне - результат. Якщо обмін все-таки відбудеться, Медведчуку можна буде сказати "велике спасибі". Тільки ця ситуація зайвий раз демонструє, як влаштована російська окупація частини Донбасу. Кілька років питання обміну не рухалося з мертвої точки, Кремль вимагав політичних поступок за повернення наших громадян. За цей період доля росіян, що потрапили в полон, і адептів "русского мира" в українських тюрмах нікого в Росії не цікавила. У РФ працював режим "ихтамнет", - зазначив Цимбалюк.

"І тут Медведчук приїхав у монастир, "випадково" зустрів свого кума Путіна і попросив провести обмін. Путін дав команду, і питання відразу завертілося. Оформили як "телефонний дзвінок" своїм тіням на Донбасі. Причому за цей час провели ротацію одного з ватажків в Луганську, але всі роблять вигляд, що нічого не сталося, бо вони там всі безликі і виконують накази", - зазначив журналіст.

Він також звернув увагу на роль РПЦ в процесі обміну полоненими.

"В якості головного піарника і посередника виступає РПЦ, яка повинна привнести елемент "Божої допомоги" в операцію. Зроблено це для того, щоб показати, оскільки Кирил спілкується з російськими ватажками, значить можна "зрозуміти і пробачити". Чисто "по-рускі": з одного боку, російські служителі культу, з іншого - російська зброя, яка стріляє в українців. Боги піару хр*нови", - висловився Цимбалюк.

"Чисто по-русски": журналіст вказав на важливу деталь у ситуації з обміном полонених на Донбасі

Скріншот поста (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

До речі, журналіст розповів про новий план Путіна.