Чорновіл, Костенко і Герман назвали кращими ораторами за роки незалежної України

STYLERLIFE        18.11.2016 - 15:40
Фото: Ораторство (remarkafilm.com.ua)
Фото: Ораторство (remarkafilm.com.ua)

Опубліковані результати спецпроекту "Оратори України"

Стало відомо, кого вважають кращими ораторами за часи Незалежності.

Рейтинг очолив український політик і публіцист В'ячеслав Чорновіл. Друге місце посіла письменниця Ліна Костенко. Нардеп від "Партії регіонів" Ганна Герман посіла 12 місце.

Про результати свого спецпроекту "Оратори України: 30 кращих за 25 років" повідомляє ICTV.

На сайті проекту зазначено, що Ганна Герман одна з найсильніших ораторів. Політик особливо сильна в ораторському мистецтві у відповідях на каверзні запитання та під час дебатів.

"Вона тримає структуру свого виступу, знає його мету, вміє маніпулювати та робить це практично непомітно, вміло вбудовуючи в свої виступи меседжі, які потрібно озвучити. Ганна Герман - одна з небагатьох, хто, незважаючи на досвід, готується до всіх своїх виступів. Її опоненти, які цього не роблять, сподіваючись на свій досвід, найчастіше їй програють", - написано на сайті.

Спецпроект "Оратори України: 30 кращих за 25 років"- це спільний проект Факти. ICTV та тренера з ораторської майстерності Юрія Борисова.

До речі, стало відомо, як депутати хочуть легалізувати лобизм.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся