ru ua

"Щоб перестали стріляти": в мережі розповіли зворушливу історію про хлопчика із зони АТО

"Щоб перестали стріляти": в мережі розповіли зворушливу історію про хлопчика із зони АТО Фото: Хлопчик з "сірої зони" (facebook.com/liliya.ragutskaya)

Дитина щодня прокидається о четвертій годині ранку, щоб встигнути до школи

Українська журналістка Лілія Рагуцкая розповіла зворушливу історію про хлопчика із зони АТО, який вже більше 3 років живе під обстрілом в "сірій зоні". Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

За словами журналістки, в селі, де живе хлопчик, немає школи, тому він щодня прокидається о четвертій годині ранку, щоб встигнути пройти десять кілометрів до початку занять у сусідньому селищі.

"у нього в селі немає лікарні. Зате є купа розтяжок, на яких частенько підриваються його односельці", - зазначила Лілія.

Жінка підкреслила, що дитина говорить тільки про одну свою мрію – "щоб перестали стріляти".

"Коли його запитують, про що він мріє - він не каже, що хоче новий "айфон", машинку з дистанційним управлінням, ігрову приставку або ще що-то з довгого переліку звичних хлоп'ячих мрій. Він каже: "хочу, щоб перестали стріляти. Тому що це дуже страшно". І посміхається при цьому - страшною посмішкою, тому що очі в цієї дитини вже не сміються", - говорить Рагуцкая.

"Розкажіть йому, що все це бл*дский цирк з хороводами навколо Саакашвілі - це важливо! Сил вже немає на це все дивитися", - обурилася вона.

"Щоб перестали стріляти": в мережі розповіли зворушливу історію про хлопчика із зони АТОСкріншот поста (facebook.com/liliya.ragutskaya)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цю інформацію.

"Щоб перестали стріляти": в мережі розповіли зворушливу історію про хлопчика із зони АТО

Скріншот коментарів (facebook.com/liliya.ragutskaya)

Нагадаємо, що відома захисниця української мови, письменниця Лариса Ніцой розкритикувала українців за толерантність до російської мови.