ua en ru

Чубаров назвав заяву Савченко про здачу Криму цинічною та образливою

Чубаров назвав заяву Савченко про здачу Криму цинічною та образливою Фото: Рефат Чубаров

Глава Меджлісу кримськотатарського народу відреагував на слова народного депутата

Рефат Чубаров вважає позицію Надії Савченко щодо здачі Криму в обмін на врегулювання конфлікту на Донбасі неприпустимою та зрадницькою. Про це він сказав під час ранкового засідання парламенту у середу, 18 січня.

"Вчорашнє публічне висловлювання нашого колеги народного депутата України Надії Савченко то що, мовляв, заради повернення Донбасу треба відмовитися від Криму, є не тільки вкрай неприйнятним, але і глибоко образливим, цинічним і зрадницьким до всіх громадян України та кримсько-татарського народу, члени якого залишаються заручниками російських окупантів", - сказав Чубаров

Голова Меджлісу зазначив, що сам розмовляв з Надією Савченко по телефону і сподівається, що вона уточнить свої слова.

"Я сьогодні вранці отримав достатню кількість дзвінків з Криму. Люди вимагають пояснень, люди вимагають чіткої позиції держави. Я вже говорив по телефону з Надією. Я сподіваюся, що вона уточнить свою позицію. Жодної поступки агресору! Більше того, я з цієї трибуни хочу закликати президента України якомога швидше скликати конституційну комісію і вже зайнятися статусом Криму, майбутнього нашого півострова після його повернення до фактичного контролю. Ми знаємо одне, що заради збереження України, для подальшого розвитку – жодної поступки українських земель", - підкреслив Рефат Чубаров.

До речі, в "ЛДНР" відреагували на пропозицію Савченко "здати" Крим в обмін на Донбас.