Чубаров розповів, скільки людей Росія змусила виїхати з Криму

Чубаров розповів, скільки людей Росія змусила виїхати з Криму
Фото: Рефат Чубаров (vaadua.org)

Половину цієї кількості становлять кримські татари

За три роки окупації Криму РФ з півострова виїхало близько 70-75 тис. людей. Про це заявив глава Меджлісу Рефат Чубаров в інтерв'ю телеканалу "ЧП.INFO".

"Цифри умовні. Ми не знаємо точну кількість. За три роки російської окупації були змушені виїхати близько 70-75 тис. людей. Деякі експерти кажуть, що майже половина з них кримські татари", - сказав він.

Журналіст уточнив, чи можна вважати це черговою депортацією, і Чубаров відповів, що це і є мета Росії.


Відео: Інтерв'ю Рефата Чубарова (youtube.com/Магнолия-ТВ)

"Це мета росіян. Про це говорять всі, про це пишеться в звітах і місіях ООН і в інших міжнародних організаціях. Росіяни зараз в захопленому ними Криму проводять спеціальну політику репресії для того, щоб укоренити страх в головах людей і змусити їх залишати Крим. Одночасно вони переселяють своїх людей з материкової Росії", - зазначив Чубаров.

"Вони намагаються з одного боку витіснити кримських татар і всіх тих, хто не розділяють їх підходи, і одночасно вони заселяють Крим своїми людьми", - додав він.

До речі, у Криму почали випуск газети українською.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся