ru ua

"Опудало комунізму": в Одесі "ватники" встановили дивну скульптуру

"Опудало комунізму": в Одесі "ватники" встановили дивну скульптуру Фото: Будинок профспілок в Одесі

Дивна скульптура крім сміху ніяких емоцій не викликає

В Одесі представники Антимайдана встановили дуже дивну скульптуру. Її поставили біля Будинку профспілок, на Куликовому полі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Сергій Стерненко.

"Поки ми всі спали, безсмертна вата з Антимайдана вирішила досить оригінально відсвяткувати 100-річчя жовтневого перевороту, встановивши на сакральному місці, біля будинку профспілок на Куликовому полі в Одесі ось це. Особливо подобається в композиції права нога істоти, яка стоїть на свастиці, що символізує тісний зв'язок тюрми народів з Німеччиною", - написав Стерненко.

За словами автора поста, скульптура у нього викликала напад сміху.

"Особисто у мене ця "скульпутра" викликала напад сміху, особливо враховуючи, що я побачив це, як раз після статті про низку злочинів комуністів у період 1917-1924 рр. Ура, таваріщі!" - написав Сергій.

"Опудало комунізму": в Одесі "ватники" встановили дивну скульптуру

Скріншот (.facebook.com/sternenko)

"Опудало комунізму": в Одесі "ватники" встановили дивну скульптуру"Опудало комунізму": в Одесі "ватники" встановили дивну скульптуру"Опудало комунізму": в Одесі "ватники" встановили дивну скульптуруФото: Скульптура в Одесі (facebook.com/sternenko)

Як раніше повідомлялося, в Одесі біля Будинку профспілок виявили підозрілі предмети. Як наголошується, в даний час будинок профспілок та прилегла до неї територія перевіряється на наявність вибухових речовин і пристроїв.