ua en ru

"Відчуваємо підтримку і турботу": музиканти про ставлення до українців у Польщі та інших країнах

"Відчуваємо підтримку і турботу": музиканти про ставлення до українців у Польщі та інших країнах ATMASFERA (фото: прес-служба групи)

Учасники популярної в усьому світі української групи поділилися своїми спостереженнями

Люди в різних країнах світу досить позитивно і тепло ставляться до українців. Про це інтерв'ю Styler розповіли учасники популярної на Заході гурту ATMASFERA.

"Якщо більш детально говорити про різні країни, то в Польщі, наприклад, люди дуже добре налаштовані до українців. Ми завжди відчуваємо підтримку і турботу. Принаймні, так було до 2018 року...", - зазначили музиканти.

При цьому, за їхніми словами, останні роки все менше і менше люди на Заході цікавляться ситуацією в Україні.

Більшою мірою ті, хто цікавляться, - це українська діаспора або люди, які більш тісно пов'язані з Україною.

"В Норвегії люди менше знають про Україну. Якось у нас був хороший досвід виступу на дитячому фестивалі поблизу Осло, де були представлені культури різних країн світу. Крім виступу на великій сцені, ми ще біля стенду України вчили дітей гуцульським танцям", - розповіли українці.

"Відчуваємо підтримку і турботу": музиканти про ставлення до українців у Польщі та інших країнах

ATMASFERA (фото: прес-служба групи)

"У Казахстані, наприклад, багато молодих людей підтримує і любить українців. Дуже багато з них нас розпитували: що ж насправді відбувається в Україні? У багатьох є знайомі в Україні і, принаймні, вони можуть аналізувати та піддавати сумніву ту інформацію, яка летить з російських телеканалів", - додали музиканти.

Також артисти відзначили, що кращий спосіб того, як можна звернути увагу на Україну, – це представити "якісний продукт з глибоким змістом".

"Тоді натуральним чином це приверне увагу до нашої нації", - розповіли учасники ATMASFERA.

Відео з YouTube/MusicVideoUA

Раніше українські музиканти розповіли, як змінилася країна за чотири роки.