ru ua

Що дарувати на Новий 2018 рік: українцям дали важливий рада перед святом

Що дарувати на Новий 2018 рік: українцям дали важливий рада перед святом Фото: Новий рік 2018 (Колаж РБК-Україна)

Що дарувати на Новий 2018 рік, розповіла відомий парапсихолог

Відомий український метафізик і парапсихолог Наталія Милагра пояснила, що дарувати на Новий рік в 2018, щоб презент приніс удачу і не образив символ року Земляну Собаку. Про це вона розповіла в інтерв'ю Styler.

"Вибирайте презенти для рідних за душею. Собаку образить, якщо перед вступом її у свої володіння люди будуть вибирати подарунки навмання, не вкладаючи душу або не проявляючи фантазію. Найкращий подарунок на Новий рік 2018 – це той, значення якого відомо тільки вам і одержувачу", - вважає експерт.

Милагра говорить, що успіх може принести подарунок, підібраний конкретно під вашого близької людини.

Що дарувати на Новий 2018 рік: українцям дали важливий рада перед святом

Фото: Подарунки в рік Собаки (freepik.com)

"Можливо, це старий рідкісний диск музичної групи, яку так любить ваш батько, або шарф, який коли-то давно запримітила в магазині сестра. А може, це буде любовний роман у подарунковому оформленні, який так любить перечитувати мама", - радить Наталія.

Щоб порадувати друзів і колег, найкращим подарунком стануть сувеніри з символікою року, приміром, оригінальні гуртки або записні книжки з собаками.

"Діти прийдуть у захват від плюшевих собачок, а ті, у свою чергу, принесуть удачу на весь наступний рік. Незалежно від місця зустрічі, компанії і подарунків, головне – щиро радіти нового етапу життя, без смутку відпускаючи рік, що минає. Собака – істота, яка відчуває емоції людини і переймається ними, так що новорічна ніч 2018 повинна бути наповнена тільки радістю, щастям і радістю в оточенні близьких людей", - говорить Милагра.

Нагадаємо, що за Східним календарем Новий 2018 рік буде роком Жовтої Земляний Собаки. У свої права рік Собаки вступить 16 лютого, але краще зробити Собаці подарунок і зустріти Новий 2018 рік з врахуванням його схильностей і смаків, щоб рік приніс щастя й удачу.

До речі, експерт розповіла, де зустрічати Новий 2018 рік.