Дарина Зевіна виграла заплив на 200 метрів на спині на Кубку світу

Дарина Зевіна виграла заплив на 200 метрів на спині на Кубку світу Фото: Даруючи Зевіна (obozrevatel.com)

Українка випередила неодноразову олімпійську чемпіонку угорку Катинку Хошсу

Українка Дарина Зевіна впевнено виграла заплив на 200 метрів на спині в рамках четвертого етапу Кубка світу з плавання. Як свідчить офіційний сайт змагань, Зевіна випередила неодноразову олімпійську чемпіонку угорку Катинку Хошсу більш ніж на три секунди, заробивши 942 очки в загальний залік змагань.

Варто відзначити, що найкраща спортсменка країни вже втретє в сезоні виграє 200-метрівку на спині, а всього в активі Зевіній – вже чотири перемоги на Кубку світу-2016. Крім трьох вдалих запливів на 200 метрів киянка в Москві стала першою на 50-метрівці на спині.

Як повідомлялося, Зевіна в перший же день етапу Кубка світу з плавання завоювала дві медалі і встановила новий рекорд.