ru ua

"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ

"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ Фото: Солдат (facebook.com/theministryofdefence.ua)

Навчання проводяться в зоні АТО

У мережі показали вражаючі фото і відео військових навчань кулеметників ВСУ. Про це повідомляє Військове телебачення України на своїй сторінці в Facebook.

Стрільби військовослужбовці проводять з великокаліберного кулемета ДШКМ, який солдати ласкаво називають "Дашкою".

Військові також уточнили, що тренування проводяться в зоні проведення АТО, на одному з місцевих полігонів.

"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ

Фото: Військові навчання (facebook.com/ctrs.mou)

"чи Витримають плита з бетону, ящики і мішки з піском попадання з ДШКМ? На одному з полігонів в районі проведення АТО, під час зборів розрахунками великокаліберних кулеметів ДШКМ, десантно-штурмовою бригадою було перевірено на міцність типові зміцнення", - йдеться в повідомленні до відео.

"Дашка" не підведе: в мережі показали вражаючі фото і відео навчальних стрільб ЗСУ

Скріншот поста (facebook.com/ctrs.mou)

Бійці зазначили, що намагаються тренувати точність попадання в ціль, а не кількість пострілів.

Нагадаємо, що відомий шоумен і волонтер Сергій Притула відзвітував про нових закупівлях для бійців української армії та привітав з Днем народження 95-ю бригаду.

"В принципі, ми сподівалися, що наші "теплики" приїдуть у 95-ю бригаду 9 грудня. Трохи затрималися. Прийшли вчора, якраз під "Днюху" 95-й. 12.12.1992 року заснована. 25 років! З Днем народження, житомирський десант! Дякуємо за службу! Щоб кулі минали і шаблі не брали!" – написав він.

Також повідомлялося про те, що в Міноборони показали, чим годують бійців на передовій.

"Тушонка, картопля. морква, капуста, м'ясо, сардельки привозять, ну, все абсолютно", - розповів кухар.

У ролику показано, як на військовій кухні боєць готує деруни, в цей час у вікно з цікавістю заглядає кіт.