ru ua

"Дайте їм простір": Папа Римський закликав батьків не засуджувати ЛГБТ-підлітків

"Дайте їм простір": Папа Римський закликав батьків не засуджувати ЛГБТ-підлітків Фото: Папа Римський Франциск (Getty Images)

Він вважає, що батьки не повинні виганяти дітей з-за сексуальної орієнтації з дому

Пара Римський Франциск виступив на захист підлітків, які вирішили змінити свою сексуальну орієнтацію. Про це він розповів на зустрічі з журналістами під час візиту до Ірландії, повідомляє ТСН.

Папа Римський вважає, що батьки не повинні ігнорувати сексуальну орієнтацію своїх дітей. Крім того, за його словами, батьки повинні намагатися їх зрозуміти і дати їм право на самовираження.

"Я б сказав спочатку, що треба молитися, не засуджувати, спілкуватися, зрозуміти, дати їм простір, дати їм спосіб самовиразитися", - заявив Папа Римський Франциск.

Він зазначив, що гомосексуальні люди були завжди, а батьки таких дітей не повинні ігнорувати їх орієнтацію, так як діти будуть страждати від нестачі любові та турботи з боку матері і батька.

Папа Римський вважає, що батьки, які виганяють з дому власних дітей через сексуальної орієнтації, з моральної точки зору вчиняють неправильно. Адже кожна дитина має право на сім'ю.

Раніше він вже виступав на підтримку ЛГБТ-спільнот. Під час приватної бесіди з Хуаном Карлосом Крузом, який постраждав від сексуального насильства з боку священика, Папа Римський розповів, що, на його думку, Бог створив і любить геїв такими, які вони є. Він зазначив, що представники ЛГБТ повинні приймати себе і не звертати увагу на думку суспільства.

Відео: Папа Римський про ЛГБТ-підлітків (ТСН)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Папа Римський виступив із заявою з приводу розслідування про священиків-педофілів.

А також ми писали про те, що у Києві побили активіста через підозри в гомосексуалізмі.

Відео: РБК-Україна