ua en ru

"Роблять все, щоб від мене позбутися": донецький учитель запевняє, що не критикував владу "ДНР"

"Роблять все, щоб від мене позбутися": донецький учитель запевняє, що не критикував владу "ДНР" Вчитель з Донецька Григорій Штейн (колаж РБК-Україна)

Григорій Штейн повідомив, що відео з його участю "змонтоване"

Викладач Донецького ліцею Григорій Штейн, який опинився в центрі цькування з боку окупантів, заперечує свої проукраїнські висловлювання в бік Росії і влади "ДНР". Більш того, учитель запевняє, що розміщене раніше відео з його участю є "фальшивкою". Про це Штейн заявив у коментарі "ТСН".

Так, вчитель з Донецька повідомив, що відео було змонтовано" спеціально. За словами Штейна, це навмисна провокація з боку так званого "міністерства освіти і науки ДНР".

"Це все спеціально змонтовано, щоб мене дискредитувати. Абсолютно нічого такого не говорив. Неозброєним оком видно, що це все шито "білими нитками". Це бажання міністерства освіти і науки (так зване "МОН ДНР" – ред.) за те, що я відкрито виступав про непрофесіоналізм цього міністерства. Це триває протягом півроку. Роблять все, щоб мене позбутися", - заявив Григорій Штейн.

Учитель запевняє, що таким чином працівники "МОН ДНР" намагаються відсторонити його від посади – Григорій Штейн вже 27 років є керівником коледжу в Донецьку.

Штейн також зазначив, що на даний момент ніяких "оповіщень" з боку "спецслужб ДНР" не отримував. Тому не збирається ні залишати свою посаду, ні їхати з Донецька.

Нагадаємо, під час одного з уроків між учнями і Штейном зав'язалася дискусія – викладач намагається пояснити, що на Донбасі йде війна, розв'язана Росією, яка не дотримується Мінських домовленостей. Учні ж виступили на захист "ДНР". При цьому паралельно записали на відео розмову з учителем і опублікували його в мережі.