Справа штрафи за продаж яблук пенсіонерки дійшла до суду

Справа штрафи за продаж яблук пенсіонерки дійшла до суду
Фото: Жінку засудили до штрафу за несанкціоновану торгівлю

Жінку зобов'язали виплатити 11 тис. грн

У Вінниці готують до суду справу 76-річної Надії Панченко, яку оштрафували за продаж яблук з власного саду, передає ТСН.

За протизаконні дії було складено чотири адміністративних протоколів, згідно з якими з пенсії жінки почали вираховувати штраф у 11 тис. грн.

"Була 1382 грн, а як знімали, давали 1106 грн. Заплатити за квартиру, купити ліків і заправити телефон. Ну, залишається 560 грн", – розповіла Надія.

Як сказав голова адміністративної комісії Максим Кириленко, жінка жодного разу не з'явилася в комісію, щоб оскаржити штраф.

"Жодного разу вона не була на адміністративну комісію, жодного разу вона не оскаржувала наші постанови. Ми відправляємо повідомлення для того, щоб особа чітко розуміла, що її запрошують на адміністративну комісію. Щоб вона чітко пояснили свої дії, чому вона це робила", - зазначив він.

Правозахисник Олександр Белошкурский зазначив, що в цій справі є явні неточності. За торгівлю з рук передбачається інша стаття, згідно з якою штраф набагато менше.

"Відповідальність від 17 до 119 гривень. Протокол повинна складати Національна поліція, а не муніципальна. І рішення про притягнення до адміністративної відповідальності має прийняти суд", - заявив він.

Нагадаємо, вінницьку пенсіонерку оштрафували на 11 тис. грн за продаж своїх яблук.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся