ua en ru

"Тримають наше з вами небо": журналістка закликала не забувати про бійців АТО в свята

"Тримають наше з вами небо": журналістка закликала не забувати про бійців АТО в свята Фото: Українські військові (mil.gov.ua)

Завдяки військовим, ми можемо жити спокійно

Українська журналістка Олена Балаба закликала не забувати про АТОшниках, які захищають на сході країни наш світ. Про це сказано в блозі на Site.ua.

"Скоро 2018-й. І чотири роки війна. І зовсім не до сміху і не до пацифізму - тому що кожен день загиблі і поранені на "нулях". І що залишається робити? - Збирати нехитрі подарунки та ласощі, оформляти документи та їхати на нулі. Хлопці чекають", - написала вона.

Журналістка зазначила, що військові нас бережуть, щоб ми могли відзначати свята.

"Це Одессочке будуть жлобські феєрверки та салют від мера - громадянина РФ. А в секторах - "привітання" від сепарья. І хлопцям потрібно знати, що ми - не скурвилися. Пам'ятаємо про них. Що вся численна низка свят, коли тут будуть бухати, ригати і пускати петарди - це все тому, що вони всі там нас бережуть. І ми всі про це знаємо і пам'ятаємо", - додала Балаба.

"Донбас темний і страшний зараз. Він зачаївся. Він чекає звільнення. Як дикий звір, замкнений за ґратами в глибокій ямі. Як "в'язень замку Іф". І нехай усі шахти та копанки на окупованій території працюють зараз на Мордор, який нам потім через треті руки перепродує свій же вугілля для устревших українських ТЕЦ. І нехай політики в черговий раз грають в наперстки і цяцьки та влаштовують "майдани" і "марші". Плювати. У нас є хлопці, які тримають наше з вами небо", - підсумувала журналістка.

Нагадаємо, у мережі розповіли про відважного бійця АТО.