"Діти за майбутнє України": у Києві малюки показали свої таланти

STYLERLIFE        11.11.2016 - 17:27
Фото: Учасники концерту
Фото: Учасники концерту

У концерті взяли участь більше ста дітей

9 листопада, в Українському Домі пройшов щорічний фестиваль дитячої творчості "Діти за майбутнє України", метою якого було об'єднати національні інтереси і вшанувати українські традиції.

У концерті взяли участь більше ста дітей з Львівської, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Миколаївської, Дніпропетровської та Харківської областей. Всі вони - вихованці вокальних і продюсерських центрів.

 

Патріотичні пісні, театральні постановки з українським колоритом викликали подяку та захоплення у глядачів фестивалю, особливо виступ табору "Лісова Застава", в якому проходять реабілітацію діти з прифоронтових зон. Це унікальний заклад було створено для дітей-переселенців волонтерами у Київській області на базі занедбаного санаторію влітку 2014 року. Також до фестивалю приєдналися діти з МКП "Джерело", під керівництвом координатора поселення Оксани Лазебник.

Підтримати дітей і подарувати свою творчість присутнім приєдналися: народна артистка України, оперна співачка, Посол Миру Наталія Шелепницька, Заслужена артистка України Ярослава Руденко, дует Анна-Марія Опанасюк, Народна артистка України Наталія Павловська, заслужений співак України Олександр Бублієнко, музична група "Горлиця - АРТ".

On Top