ua en ru

Діти на колінах, плач і крики: як духівник Поклонської "гонить бісів" з росіян (відео)

Діти на колінах, плач і крики: як духівник Поклонської "гонить бісів" з росіян (відео) Схіігумен Сергій "гонить бісів" (кадр з відео)

Цей священик-вбивця свого часу вінчав одіозну екс-прокурора Криму

У мережі з'явилося відео, як священик РПЦ схіігумен Сергій (Микола Романов) "виганяє бісів" з парафіян.

У ролику видно, як від простої молитви Сергій переходить до обрядів, в ході яких жінки і чоловіки починають кричати не своїми голосами, зізнаватися в гріхах і в тому, що демон вселяє їм покінчити з собою.

На початку проповіді схіігумен заявляє, що сьогодні понад 100 країн "живуть за законами розпусти": у них узаконені одностатеві шлюби, транссексуали, педофілія.

Окремий гнів "борця з демонами" викликають вимоги дати добровільну згоду на обробку персональних даних. Він каже, що люди дають згоду на "життя в електронному рабстві".

"В цьому електронному рабстві у кожної людини замість імені є свій номер, як у скотів. Тобто ІПН, в якому є число звіра - 666. Якщо ви даєте згоду на обробку персональних даних, то вся інформація про вас передається у Всесвітній комп'ютер, що знаходиться в Брюсселі. Ім'я йому - звір", - говорить Сергій.

За його словами, якщо сьогодні у Росії не буде православ'я, то не буде миру в усьому світі.

Після цього схіігумен попереджає, що зараз буде читати "заклинальні молитви". І починає робити це з деякими парафіянами. Коли він підносить до їх голів хрест і читає молитви, діти, жінки і чоловіки падають на коліна, кричать, сварять священика і зізнаються в тому, що в них вселився біс, який закликає їх покінчити з собою.

Відео з YouTube/ДВИЖЕНИЕ ЦАРСКИЙ КРЕСТ

Відзначимо, що в храмі, де проповідує цей російський священик, у 2014 році вінчалася одіозна депутат Держдуми і екс-прокурор Криму Наталія Поклонська.

Сам же схіігумен, якого також називають духівником Поклонської, в минулому відбував покарання в одній з виправних колоній Нижнього Тагілу за вбивство і грабіж.

До речі, церковнослужитель УПЦ МП намагався вивезти до Москви $65 тисяч.

Раніше російський журналіст закликав заборонити УПЦ МП в Україні.