ua en ru

Дівчинка, яку намагалася продати вчителька, розповіла про своє викрадення

Дівчинка, яку намагалася продати вчителька, розповіла про своє викрадення Фото: Спеціалізована школа-інтернат для обдарованих підлітків (bbc.com)

Журналісти дізналися нові подробиці спроби продажу вчителькою школярки і поспілкувалися з самої потерпілої

13-річна дівчинка, яку хотіла продати вчителька, розповіла, як її передавали "замовникам".

Як повідомляє "BBC-Україна", віддати семикласницю в школу-інтернат "Дивосвіт" переконала її батьків саме вчителька з української та зарубіжної літератури Галина Коваленко. Вчителька живе по сусідству з батьками дівчинки і була добре з ними знайома.

Журналісти видання дізналися, що перед спробою продажу дівчинка протягом тижня хворіла, а вчителька три дні ходила її відвідувати.

"Як вона приходила, з якими очима обіймала її, цілувала, знаючи, куди відправить! Три дня до нас ходила, як кажуть, зашукувала. От їй треба було, щоб саме в понеділок вона була в школі!" - розповіла мама постраждалої.

Вона також повідомила, що вчителька домовилася з нею, що відвезе дівчинку в навчальний заклад вранці сама. Після уроків вчителька залишила її на додаткове заняття, а потім запропонувала піти в найближчу лавку і купити щось з ласощів.

"Мене Галина Іванівна попросила, щоб я сходила за печивом. Я пішла. А вона сиділа в машині, і там була ще інша машина, і вона сказала, що в іншій машині моя сестра, що вона хоче поговорити зі мною", - розповіла семикласниця.

Коли вона підійшла до автомобіля, з нього вийшла жінка і сказала, що в машині немає сестри і її продають.

"Я тоді почала від них тікати. Але вони мене зловили, посадили в машину, тримали за руки і сказали, що вони з поліції. Але я не повірила і все одно від них втекла", - каже постраждала.

Її мати розповіла, що дочка навіть вдарила одного поліцейського.

"Вони потім нам сказали: молодець дівчинка, боєць!" - зазначила вона.

Нагадаємо, що в Харківській області вчителька намагалася продати 13-річну ученицю за $10 тис.