ua en ru

"Діє в інтересах Путіна": Собчак відповіла на звинувачення у шизофренії

"Діє в інтересах Путіна": Собчак відповіла на звинувачення у шизофренії Фото: Ксенія Собчак (sobchakprotivvseh.ru)

Політик зазначила, що виступає проти окупації Криму

Російський політик, кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак відповіла на звинувачення у політичній шизофренії. Про це вона повідомила в Instagram.

"Тим більше дивним стала для мене відповідь на мій лист міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, уродженця міста Курська. Він відмовив у моєму проханні, звинувативши мене в "політичній шизофренії". Дуже не хочеться відповідати вищій посадовій особі суверенної держави в дусі "сам такий", але задумайтеся: українська влада перешкодила єдиному російському політику, який підтримає їх національний суверенітет, відвідати їхню країну в суворій відповідності з її законами", - написала Собчак.

Вона задається питанням, кому в такому випадку вигідна окупація Криму і війна на Донбасі.

"Хто фактично діє в інтересах Путіна, ДНР і ЛНР? У кого з нас шизофренія?" – запитує росіянка.

Собчак додала, що її планована поїздка в Крим не носила передвиборної агітації.

"Я – один з небагатьох російських політиків, які відкрито заявляють про те, що події березня 2014 року – грубе порушення міжнародного права. Я виступаю за виведення російських збройних формувань з Донбасу і за вирішення кримської проблеми в рамках міжнародних норм", - підсумував політик.

"Діє в інтересах Путіна": Собчак відповіла на звинувачення у шизофренії"Діє в інтересах Путіна": Собчак відповіла на звинувачення у шизофренії"Діє в інтересах Путіна": Собчак відповіла на звинувачення у шизофренії"Діє в інтересах Путіна": Собчак відповіла на звинувачення у шизофренії

Скріншот поста

Нагадаємо, Ксенія Собчак розповіла, навіщо їздила на півострів Крим в 2014 році.

За її словами, вона відвідувала Крим, так як збирала інформацію для видання "Сноб".

"У 2014 році разом з Антоном Красовським ми були в Криму, де збирали інформацію для видання "Сноб" про те, що там відбувалося в той момент. Ми готували репортаж. Зараз у мене принципово інший статус, що я – кандидат в президенти Росії, Антон Красовський - моя довірена особа. Я єдиний російський політик, який офіційно запросив дозвіл у влади України на в'їзд в Крим з української території. Представники посольства України в Росії кажуть, що не отримували копію цієї заяви, що є неправдою", - сказала Собчак.