Директора школи в Одеській області звинуватили в любові до Путіна

STYLERLIFE        24.10.2016 - 15:45
Фото: Вчителька-сепаратист (Facebook-сторінка Олени Саренко)
Фото: Вчителька-сепаратист (Facebook-сторінка Олени Саренко)

Активісти поцікавилися у генпрокурора, чи має право вчитель-сепаратист працювати й далі в школі

Директор Приморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області Колісниченко Віра підтримує ідеї "руского міра" на території Бессарабії, а також приймає участь у пропутінських мітингах у Криму. Про це у своїй заяві до Генерального прокурора України Юрія Луценка написала представниця люстраційного комітету Одеської області Олена Саренко.

Як йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці активістки, директор школи активно пропагує ідеї "роского міра" серед вчителів школи.

"В січні 2014 року директор школи Колісниченко В.В. особисто збирала людей на мітинг "антимайдана" під стінами Одеської ОДА та сама давала за поїздку на цей мітинг по 200 гривень кожному. З території Приморського сільської ради Колісниченко В.В. зібрала групу з 20 осіб. Але на цьому вона не зупиняється. У школі серед учнів і вчителів постійно розповідає, як добре живеться в Криму під російськими окупантами", - написала Саренко.

 

Чи має право такий керівник навчального закладу працювати далі на посаді? ...

Опубліковано Еленою Саренко 23 жовтня 2016 р.

За словами активістки, Колісниченко неодноразово брала участь у мітингах на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна в Криму.

"Вона їздить у Крим начебто в гості до дочки Інни, при цьому активно приймає участь в пропутінських мітингах в Криму. На парадах вона з'являється з сепаратистською символікою, фотографується зі зрадниками і окупантами, що є аморально", - підкреслила Саренко.

Представниця люстрационного комітету вимагає зареєструвати протиправні дії директора навчального закладу до ЄРДР та перевірити її на дотримання закону України "Про освіту".

До речі, криворізький стриптизер став адептом "Російського світу".

On Top