ru ua

У Дніпрі борються за життя бійця АТО, якому снайпер прострілив мозок біля Авдіївки

У Дніпрі борються за життя бійця АТО, якому снайпер прострілив мозок біля Авдіївки Фото: Військові (flickr.com/photos/ministryofdefenceua)

Боєць знаходиться в дуже важкому стані на апараті штучної вентиляції легенів

В обласній лікарні імені Мечникова, яка знаходиться у Дніпрі, за життя важкопоранених бійців АТО борються медики. Про це повідомляє ТСН.

Поки в Києві проходить " Євробачення 2017, в лікарню Дніпра за вихідні дні привезли шістьох тяжкопоранених з Авдіївки, Красногорівки і Павлополя, двоє з них були у комі. Повідомляється, що 23-річному Ігорю осколки боєприпасів зрешетили легені, селезінку і руку. Завдяки зусиллям медиків боєць прийшов в себе. Попереду у нього численні операції.

Також у важкому стані перебуває 29-річний боєць Володимир, який біля Авдіївки зазнав вкрай складне поранення голови - снайперська куля прошила йому мозок. В даний час він усе ще не прийшов у себе.

"Куля увійшла в ліву скроневу частку, вона розділилася на велику кількість маленьких шматочків, більшість з яких залишилася в мозку, а сам фрагмент кулі вилетів у лівій потиличній частці", - повідомив нейрохірург Андрій Сірко.

"В даний час боєць в дуже важкому стані на апараті штучної вентиляції легенів. Кома. Не втрачайте надії на порятунок його життя", - підсумував головний лікар Сергій Риженко.

Нагадаємо, вдова добровольця АТО розшукала дитину, який написав лист її чоловікові.