ua en ru

У Дніпрі молоді люди познущалися над дівчиною-"копом", яка втратила свідомість

У Дніпрі молоді люди познущалися над дівчиною-"копом", яка втратила свідомість Фото: Поліція Дніпра (novynarnia.com)

Зараз хлопців, які зняли знущання над патрульною на відео, розшукує місцева поліція

У Дніпрі правоохоронці розшукують кривдників 24-річної дівчини-поліцейської, яка втратила свідомість. Хлопці, замість надання допомоги, цинічно знімали її на відео.

Як йдеться в сюжеті ТСН, згодом молоді люди виклали ролик в мережу. В анотації вони написали, що патрульна нібито перебувала під впливом наркотиків.

На кадрах видно, як дівчині у формі стало погано і вона втратила свідомість прямо на вулиці. Крім того, патрульна взагалі не розуміє, що з нею відбувається.

Однак, молоді люди замість того, щоб викликати швидку, сміються над "копом".

Зараз представниця поліції в стані середньої тяжкості перебуває в лікарні. Медики проводять обстеження, щоб встановити діагноз. Зазначимо, що експертиза не виявила в її крові ні слідів наркотиків, ні алкоголю.

У поліції стверджують, що 24-річна патрульна раніше проходила лікування через загострення хвороби серцево-судинної системи.

Зараз триває розшук хлопців, які не надали допомогу людині.

Керівник патрульної поліції Дніпра Володимир Богонис зазначив, що патрульна раніше проходила лікування з-за загострення хвороби серцево-судинної системи.

"Є стаття 136 - це залишення особи в безпомічному стані, оскільки потрібно було викликати медичну допомогу, і вони виразно бачили, що вона впала, що вона втратила свідомість", - заявив Богонис.

Раніше у Львові рідні неповнолітнього водія спробували відбити його у поліцейського патруля за допомогою сапок і палиць.