ua en ru

У Дніпрі поховали загиблого в перестрілці АТОшника

У Дніпрі поховали загиблого в перестрілці АТОшника Фото: Олексій Вагнер (facebook.com/Алексей Вагнер)

Олексія розстріляли прямо на тротуарі в центрі Дніпра

26 липня в Тернівці поховали вбитого нападниками ветерана АТО Олексія Вагнера.Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

Друзі і військові АТО проводили його в останній шлях на колінах. 37-річний боєць пішов воювати добровольцем, пройшов Красногорівку і Мар'їнку у складі 20-го батальйону 93-ї бригади – там його знає кожен.

"Він для нас був основою. Він був попереду всіх", - каже ветеран АТО Сергій Белевський. 9 травня в Дніпрі Вагнер був серед патріотів, на яких напали титушки.

"І мирного життя він не зміг відмовити своїм друзям - і поїхав на смертельну для нього зустріч. Він просто безвідмовний чоловік. Він там опинився, тому що хлопцям не зміг відмовити в допомозі", - розповіла волонтер Олександра Каладжиева.

Олексія розстріляли прямо на тротуарі в центрі Дніпра – зброю з собою він не носив принципово, тому не міг захиститися. Про те, що в той день побратим попросив підтримки на важливій зустрічі, рідним сказав, але так, щоб не хвилювалися.

"Матері він сказав, що поїхав на зустріч. Але Льоша ніколи не говорив все до кінця. Яка може бути зустріч, коли приїжджають чотири чола зі зброєю?", - каже колишня дружина Наталія Петрашівська.

Його побратима, який загинув з ним у перестрілці, поховають 27 липня.

Нагадаємо, що в результаті стрілянини в Дніпрі загинули учасники АТО.