ru ua

У Дніпрі попрощалися з трьома бійцями АТО, які загинули, рятуючи товариша

У Дніпрі попрощалися з трьома бійцями АТО, які загинули, рятуючи товариша Фото: Сумуємо (pixabay.com/Myriams-Fotos)

Сепаратисти п'ять діб не віддавали тіла загиблих бійців

У Дніпрі відбулася церемонія прощання з трьома бійцями АТО, які загинули 1 травня на Світлодарській дузі. Про це повідомляє ТСН.

Бійці 43-го окремого мотопіхотного батальйону - Анатолій Біжко, Сергій Смирнов та Юрій Мальков - загинули під час порятунку пораненого товариша. Бойовики не віддавали тіла загиблих воїнів впродовж п'яти діб. На вихідних тіла бійців вдалося вивезти до Дніпра, де з ними попрощалися побратими та волонтери.

Загиблих поховають в понеділок, 8 травня, на їх рідних землях: наймолодшого, 22-річного Біжка, буде поховано у Нікополі, 36-річного Смирнова - в Херсонській області, 31-річного Малькова - у Кривому Розі.

За словами першого командира 43-го окремого мотопіхотного батальйону Олександра Водолазького, бійці пішли на допомогу пораненому військовому, щоб винести його з поля боя, однак у засідці на них чекали бойовики.

"Вони героїчно загинули, відстрілюючись... Сепаратисти не віддавали п'ять діб. По-людськи пояснити неможливо, сепаратисти торгувалися, хотіли щось виторгувати", - розповів командир.

До речі, під Києвом влаштували масштабний забіг на честь загиблого "кіборга".