ua ru

У Дніпрі зловили 20-річну злодійку масивних золотих прикрас

У Дніпрі зловили 20-річну злодійку масивних золотих прикрас Фото: Золото (pixabay.com/SuradechK)

Тендітна дівчина зривала з жінок дорогі прикраси

У Дніпрі поліція затримала 20-річну дівчину, яка зривала з жінок масивні золоті прикраси. Злочинницю, за якою правоохоронці стежили два тижні, спіймали у момент скоєння чергового злочину. Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.

"Всі потерпілі описували дії грабіжниці однаково: на вулиці чи біля під'їзду будинку до жертви підходила молода дівчина тендітної статури і різким ривком зривала ланцюжок і тікала. Зазвичай у постраждалих були зайняті руки пакетами та сумками і чинити опір вони не могли, а точніше, не встигали. Спільним було і те, що золоті прикраси у жінок були досить масивними", - розповів начальник сектору кримінальної поліції Чечеловского відділення поліції Віталій Бричкін.

У Дніпрі зловили 20-річну злодійку масивних золотих прикрас

Кадр з відео (YouTube/Поліція Дніпропетровщини)

Грабунком 20-річна злочинниця займалася сама. Проте за її діями стежив 25-річний чоловік, який знаходився в декількох метрах від затриманої. Однак у справі хлопець проходить як свідок.

"Наразі грабіжницю впізнали три постраждалі. Затриману перевіряємо на причетність до скоєння аналогічних злочинів в інших районах Дніпра", - повідомив Віталій Бричкін.

Слідчі порушили кримінальну виробництво за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Затримана перебуває під вартою і тепер дівчині загрожує до шести років позбавлення волі.

До речі, за даними генерального прокурора Юрія Луценка, у 2017 році до суду направлено 28 тис. обвинувальних актів проти злодіїв.