ua en ru

У Дніпрі розгорівся конфлікт через житло в гуртожитку

У Дніпрі розгорівся конфлікт через житло в гуртожитку Фото: Багатоквартирний житловий будинок (РБК-Україна)

Житло залишили 10 родинам, ще півсотні подали заявки на проживання

У Дніпрі розгорівся скандал між мешканцями гуртожитку та новим власником, який намагається будь-якими способами вижити людей. Про це повідомляє видання "Сегодня".

Жителі говорять, що їм шкодять постійно. Траплялись випадки, коли замкові щілини заливали клеєм, іноді навмисне підтоплювали кімнати каналізаційними відходами, вимикали світло та водопостачання. Люди переконані, що це справа рук нового власника гуртожитку.

В свою чергу представники фірми, яка викупила будинок, вважають, що жителі самовільно захопили квадратні метри, адже яких-небудь документів на право власності чи проживання у них немає.

Мешканці пояснюють, що це колишній гуртожиток працівників швейної фабрики, його продали, а нові власники роблять все, аби звільнити житлову площу.

Натомість скандальний власник стверджує, що не має наміру виселяти людей, досить лише підтвердити, що вони дійсно працювали на підприємстві.

Таким чином, житло залишили 10 родинам, ще півсотні подали заявки на проживання. Як справа буде розвиватися далі, поки що невідомо.

Відео: У Дніпрі розгорівся конфлікт через житло в гуртожитку (YouTube/Сегодня)

Нагадаємо, що в мережі висміяли величезну чергу в поліклініку в Криму.