ru ua

У Дніпропетровській області школяр жорстоко побив свого ровесника (відео)

У Дніпропетровській області школяр жорстоко побив свого ровесника (відео) Фото pixabay.com/CC0CreativeCommons

Діти стояли поруч і знімали бійку на відео

У Дніпропетровській області школяр жорстоко ибил свого ровесника на очах друзів, які знімали все це на мобільні телефони. Про це повідомляє ТСН.

Від першого ж удару ногою в живіт підліток впав на землю, але нападник не зупинився і став бити по голові хлопця, який благав про допомогу.

Спочатку все схоже на веселу гру підлітків. Усміхнений хлопець розмовляє зі своїми друзями, вони позують на камеру. У розмові проскакують нецензурні слова. І вже через мить, веселий маленький хлопець перетворюється на ката.

Ні одному свідкові побоїща, які ще й підбурюють нападника, немає 18 років. Відео на мобільний телефон знімає одинадцятикласник, решта все молодшого віку.

"Я впав і почав задихаться, і він мене почав бити ногами. Крутилася голова і нудило, і ребра боліли. Кричав, щоб мене не били більше", - розповідає потерпілий підліток, 8-класник Андрій.

"Хтось сказав йому, що я на нього говорив гидоти, хоча я на нього нічого не говорив", - говорить Андрій.

Відео побиття в мережі знайшли однокласники Андрія, надіслали вчительці. Останньою про все дізналася мама Андрія і відразу написала заяву в поліцію.

В поліції кримінальне провадження відразу відкривати не стали. Чекали висновку експертизи. Але подзвонили батькові нападника і попросили прийти з дитиною і дати пояснення. Той так і не з'явився, а по телефону спочатку пояснив, що немає часу зустрічатися, так як спілкується з адвокатами. Потім взагалі вимкнув телефон.

17-річний Максим, який все знімав на камеру, спілкуватися теж не захотів. Поза неї розповів, що знімати відео його попросив сам Мануйлов, на його ж телефон. Як кадри з'явилися в мережі не знає, і додає – окрім нього знімали ще троє присутніх. Незважаючи на це, на думку юриста, саме єдиний одинадцятикласник може отримати реальне покарання.

"Пособництво або організація цього кримінального правопорушення буде розглядатися з точки зору цієї особи", - розповідає юрист.

Кривдник – молодше 14 років, до того ж ушкодження, які він наніс легкі, кажуть у поліції. Тому максимум, що загрожує його батькам – оплата за лікування та моральну шкоду. На думку психолога, основну роль у побитті зіграла натовп.

Відео: Бійка підлітків (youtube.com/ТСН)

Раніше повідомлялося, що маленькі українці активно освоюють YouTube, що допомагає їм непогано заробляти.