ua en ru

"Дні Marvel і DC у Верховній Раді": депутатів викрили в "суперздатності"

"Дні Marvel і DC у Верховній Раді": депутатів викрили в "суперздатності" Колаж РБК-Україна

Їм вдалося в найкоротші терміни розглянути і прийняти більше 2000 поправок до законопроекту

Депутатів Комітету Верховної Ради з питань протидії корупції запідозрили у володінні "суперздатностями". Про це написав позафракційний нардеп Борислав Береза на своїй сторінці в Facebook.

Його здивувало, що депутати змогли за дві години розглянути і прийняти більше 2000 поправок до законопроекту про Антикорупційний суд і внести їх в підсумкову таблицю.

"Пригоди супергероїв в Раді тривають. Після того, як учора депутати, уподібнившись Флешу і Супермену, стрімко і відважно провели комітет, де героїчно розглянули майже 2000 поправок до законопроекту по Антикорсуду за дві години, то в їх команду затесався герой з іншого коміксу. З'ясувалося, що людина-невидимка вніс всі ці правки в таблицю і розмістив на сайті. Але враховуючи, що він невидимка – тому таблиця теж невидима", - іронічно написав він.

Борислав Береза зазначив, що за дві години до розгляду поправок у другому читанні таблиця так і не з'явилася на сайті. А це означає, що нардепи не можуть ознайомитися з правками, за які мають голосувати.

"Дні Marvel і DC у Верховній Раді тривають. Про те, як Рада готова до прийняття Закону про Вищий Антикорупційний суд, вже всім зрозуміло?" – підсумував він.

"Дні Marvel і DC у Верховній Раді": депутатів викрили в "суперздатності"

Скріншот поста (facebook.com/borislav.bereza)

До речі, у Верховній Раді "засікли" нардепа-любителя соцмереж.

Щоправда, робить він це з іншого аккаунта, який зареєстрований на якогось Антона.

Коротко про головне за 21 травня