"На черзі Басков або Моїсеєв": У "ДНР" обурені бездумною роздачею "паспортів"

У "ДНР" обурені бездумною роздачею "паспортів"
Фото: Микита Джигурда з паспортом "ДНР"

Блогер назвав Захарченко "курячим фельдмаршалом"

Після того, як одіозний російський актор Микита Джигурда отримав паспорт "ДНР", в терористичному угрупованні висловили обурення тим, що "паспорти" так званої "республіки" роздають кому попало.

У мережі прихильники Росії і "Донецької народної республіки" відзначають, що йдеться про "повну дискредитацію самої ідеї Новоросії".

У сепаратистському товаристві в соціальній мережі "ВКонтакте" блогер "Едуард-Комуніст" заявив про карнавалізацію війни на Донбасі.

"Це коли серйозний політичний і соціальний протест, перетворюється на цирк і клоунаду. На Донбасі Кремлем використана та ж технологія. Це не тільки коли Джигурда отримує "паспорт громадянина ДНР". Це і коли клоуни влаштовують щоденні шоу на федеральних каналах, замилюючи тему Донбасу в нескінченних криках. Або коли в "ДНР" і "ЛНР" проводяться щоденні флешмоби, збираються підписи під зверненням до Трампа, Олланда, Меркель, влаштовуються різні конкурси показушні. Або головний курячий фельдмаршал "ДНР" Захарченко обіцяє взяти то Київ, то Лондон, то Нью-Йорк та багато іншого в цьому роді, що все так швидко і не згадаєш. В цьому ж строю стоїть відправка Прілепіна на Донбас, де він нібито очолив батальйон", - написав він.

На думку блогера, таким чином, політтехнологи Кремля намагаються "запхати Донбас назад в Україну".

"Цікаво, кого вони підсунуть наступного разу для прийняття громадянства "ДНР" і "ЛНР"? Леонтьєва, Баскова, Галкіна, а може відразу Борю Моїсеєва? Щоб ще у більшого народу на Донбасі та в Росії викликало огиду ці "республіки", - обурився сепаратист.

Багато користувачів називають Джигурду клоуном і фріком.

"Ну, Джигурду зрозуміти можна - перець піариться на всьому, на чому тільки можна. Ось зараз тема "паспортів" спливла - він всяко не упустить. А ви-то, "государеві люди", ви-то куди? Чисто за зарплату можна і зняти штани, і голим задом у віконце виставитися? Ось цей "портрет" старого фріка - це і є ваш голий зад у віконці", - написали в співтоваристві "Сводки от ополчения Новороссии".

У "ДНР" обурені бездумною роздачею "паспортів"Фото: Джигурда з паспортом "ДНР"

 

У "ДНР" обурені бездумною роздачею "паспортів"У "ДНР" обурені бездумною роздачею "паспортів"

До речі, Джигурда назвав українців націоналістами.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся