ua en ru

"До зустрічі, ворог": український снайпер звернувся до бойовиків "ЛДНР"

"До зустрічі, ворог": український снайпер звернувся до бойовиків "ЛДНР" Фото: Снайпер (azov.press)

Військовий пообіцяв розібратися з терористами

Український снайпер записав вражаюче звернення до бойовиками "ЛДНР". Відео опублікував блогер Серж Марко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Ти взяв у руки зброю. Ти встав в одному строю з росіянами. Ти направив зброю на співвітчизників. Ти окопався з росіянами. Тримаєш в руках російську зброю. Ти захищаєш "російський світ", - звернувся снайпер до терористів.

Відео: Звернення снайпера до терористів (facebook.com/serg.marco)

"Думаєш, тебе врятують російські брати і режим припинення вогню? Ні. Я тут - той, кого ти не знаєш. Той, якого не побачиш. Я прийду, я знайду тебе, я заберу твоє життя без жалю, без злості - просто щоб ти не вбив ще одного українця заради фейковий російських переконань", - сказав військовий.

"Мені не потрібно дотримуватися режими тиші, я вільний під час затих артилерії. Якщо це не зроблю я, це зробить мій побратим. Таким же тихим точним пострілом. До зустрічі, ворог", - пообіцяв снайпер.

Раніше в мережі показали реакцію звільнених сіл на Донбасі на повернення в Україну.

Журналісти приїхали в село Травневе і показали, як виглядає населений пункт після звільнення від бойовиків. Солдати і волонтери регулярно привозять допомогу і продукти місцевим жителям, вже підключивши електрику від мобільного генератора і налагодивши автобусне сполучення.