ua en ru

"Добра та мила дівчина": в мережі згадують, якою була загибла Окуєва

"Добра та мила дівчина": в мережі згадують, якою була загибла Окуєва Фото: Аміна Окуєва (facebook.com/yevgen.karas)

"Сміливі люди, які хочуть убивати ворогів, мають просту чисту душу, в якій немає місця інтригам"

Український військовий і громадський діяч Євген Карась поділився своїми спогадами про Аміну Окуєву, котра загинула внаслідок теракту 30 жовтня в Київській області. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Дуже добра та мила була дівчина. Коли з нею вперше зустрівся в нашому добровольчому батальйоні на базі, то думав просто з причудами. З доброю посмішкою вчительки, тихим чемним мовленням. Типу "за Кавказ", "проти Росії", але насправді ця людина, здавалося, не зможе та не буде воювати", - згадує він.

Євген відзначив, що часто саме сміливі люди, які хочуть убивати ворогів, мають просту чисту душу, в якій немає місця інтригам та напівтонам. А тому залишається місце для доброти та щирості.

Він вважає, що Аміна відзначилася немалою ненавистю та холоднокровністю до ворога, адже всі ще пам'ятають і як нещодавно убила кілера та відбила замах російських спецслужб на Адама Осмаєва.

"Другий замах у ворога вийшов. Але Окуєва навіки стане символом боротьби. При чому досить переможним, бо довго вела саму різнопланову боротьбу та ще й успішно відбила попередній замах. Інколи смикало через її релігійні погляди, але війна розставила всі крапки над "і". Наші союзники з північного Кавказу свої вістря мечів спрямовули проти споконвічного ворога наших націй. І Аміна стала черговим солдатом, що пав на цій війні. Після Іси Мунаєва і Тімура Махаурі. Честь полеглій доньці чеченського народу", - написав Євген Карась

"Добра та мила дівчина": в мережі згадують, якою була загибла Окуєва

Скріншот поста (facebook.com/yevgen.karas)

Нагадаємо, що муфтій Духовного управління мусульман України "УММА" Саід Ісмагілов закликав надати Аміні Окуєвій, яка загинула під час терористичного акту, посмертно звання Героя України. Також у мережі з'явилося фото розстріляного автомобіля, в якому перебувала боєць антитерористичної операції на Донбасі Аміна Окуєва.